תקנון האתר

 

1.כללי
1.1 אתר הקניות דקו / Deko כלי עבודה (להלן : "האתר") הינו חנות וירטואלית לציבור הגולשים באינטרנט המופעלת על ידי העסק ''תומר עמית סחר וייבוא בע''מ" ומשמש כאתר מכירות לרכישת מוצרי כלי עבודה לשוק הביתי ולקבלנים מסחריים.

1.2 כל המבצע ו\או מעוניין לבצע פעולה באתר (להלן : "משתתף") מצהיר ומתחייב כי היינו מודע לתקנון האתר ומסכים להוראותיו, בנוסף הוא קרא את מדיניות הפרטיות, האחריות, וההחזרים של האתר. לא תהא לו ו\או למי מטעמו כל טענה ו\או תביעה, במישרין ו\או בעקיפין, כנגד בעלי האתר ו\או מפעיליו ו\או מי מטעמם.
פעולה באתר - כל פעולת רכישת מוצר המוצע באתר ו\או המשך גלישה באתר לזמן ממושך.

 

 1.  המוצרים
  2.1 כל המוצרים המוצעים במסגרת המכירה חדשים לחלוטין (סוג א') באריזותיהם המקוריות ונהנים מכל תנאי האחריות והשירות המקובלים אצלנו תחת הדף - אחריות. אלא אם כן, צוין אחרת במפורש.

2.2

ניתן לרכוש מוצרים דרך האתר ו\או בהזמנה טלפונית דרך המספר 03-3760-768. כמו כן, ניתן ליצור איתנו קשר בדרכים נוספות תחת צור קשר בתחתית האתר.

2.3 התמונות להמחשה בלבד יש לוודא עם נציג המכירות את אמיתות התמונה.

2.4 מנהלי האתר שומרים לעצמם את הזכות לבטל הנחה מסוימת או כפל הנחות שהופיעו כתוצאה מבאג טכני וזאת בתיאום עם הלקוח. לקוח שיבחר לבטל הזמנתו לא יחויב בגין ביטול הזמנה.

2.5 האחריות למוצרים, אספקתם, איכותם, טיבם, עמידותם ויכולותיהם חלה על היצרנים והמשווקים של המוצרים ובהתאם לתעודות האחריות המצורפות לכל מוצר שיירכש באמצעות האתר.

2.6 פרסום המוצר באתר אינו מהווה המלצה ואינו מעיד על איכות המוצר.

 

 1.  פרטי המשתמש
  3.1 בעת ביצוע הפעולות באתר יידרש המשתתף להכניס למערכת פרטים כמו ת.ז, שם פרטי\שם משפחה ו\או , טלפון, ישוב, דואר אלקטרוני ופרטי תשלום. קניית מוצר דרך האתר ו\או טלפונית מאשרת מצד המשתמש את קריאת מדיניות הפרטיות של האתר ואישורה.

3.2 סיטונאים\קבלנים ו\או חברות נדרשים להזין ח.פ ושם חברה לצורך השלמת הקניה.

 

 1. תשלום ואספקה

4.1 לאחר סיום ביצוע הרכישה המשתתף מחויב מידית בתשלום מלא בגין המוצר. 

4.2 המחירים באתר כוללים מע"מ וניתן לראות מחיר מלא בקופה.

4.3 ניתן לבטל רכישת מוצר ולהחזירו עד 30 יום ולקבל החזר מלא על הרכישה, בתנאי שהמוצר באריזתו המקורית ולא נעשה בו שימוש.  

4.4 על פי חוק, במקרה של החזר מוצר - חלה חובת החזרת המוצר אל "תומר עמית סחר וייבוא בע''מ"
ע"י הרוכש.

4.5 ההזמנות מעובדות בתוך 48 שעות מרגע ההזמנה ונשלחות ממחסן השילוח של חברת אקסלוט בקפריסין עד 10 ימי עסקים.

4.6 יש לתאם איסוף עצמי שבעה ימי עסקים מראש, בכתובת רח' ההסתדרות 95 , חולון. עקב המצב, כרגע אין אפשרות לאיסוף עצמי.

4.7 סיטונאים ו\או קבלנים ו\או אחר שמעוניינים לבצע רכישה מסחרית של כמות העולה על 20 מוצרים יצטרכו ליצור קשר עם בעלי האתר בכדי לבצע תהליך רכישה נפרד.


4.8 אספקת המוצר תתבצע לבית הלקוח או לדואר האזורי בבית ו\או לכל מקום ו\או בכל דרך שתתואם עם הלקוח מראש (טרום ביצוע הרכישה), וכל זאת בהתאם ובכפוף לתנאי האספקה של ספקי המוצרים ו\או חברת המשלוחים.
משלוח מוצר בדואר רשום לא כולל ביטוח על שבר והינו באחריות הלקוח.

4.9 אספקת המוצר תתבצע בתחומי הקו הירוק בלבד, מנהלי האתר מכבדים רכישות סיטונאיות מעבר לקו ותאפשר אספקת מוצרים ורכישות מסחריות בתיאום מסודר. במידה ומדובר בישוב חריג, ייתכן שיידרש תוספת תשלום עבור המשלוח.

 1. אחריות
  5.1 האחריות למוצרים המפורסמים לרכישה באתר תינתן בהתאם לתנאי תעודות האחריות והשירות הצמודים לכל מוצר. בנוסף יש לצרף קבלת קניה מהאתר, במידה ולא יצורפו הנתונים שלעיל לא יהיה ניתן להשלים את תהליך מימוש האחריות.

5.2 זמן האחריות שהאתר מספק הינו חצי שנה על הסוללות המצורפות למוצרים ושנה על המוצרים עצמם.

5.3 בעת מימוש אחריות והחזרים, הנהלת האתר תזכה את הרוכש במוצר חדש או בזיכוי כספי, כל מקרה לגופו.

 

 1. תנאים נוספים
  6.1 מנהלי האתר שומרים לעצמם את הזכות לסגור את האתר ולבטל את המכירה על פי שיקול דעתם, בין היתר באם יתברר שמתבצע באתר פעילות לא חוקית.

6.2 מנהלי האתר שומרים לעצמם את הזכות לשנות מחירים ללא הודעה מוקדמת.

6.3 לעיתים ייתכנו טעויות הקלדה במחיר או בתיאור המוצר. אם נפלה טעות חריגה וברורה על-פניה ובתום לב בתיאור המוצר, לא יחייב הדבר את העסק. העסק יאפשר ביטול עסקה והשבת הכסף ששילם הצרכן.

6.4 מבלי לגרוע מהאמור לעיל, במידה וגורמים ו\או אירועים שאינם בשליטת בעלי האתר ו\או מפעיליו יעכבו ו\או ימנעו את קיום מכירת המוצרים באופן מלא או באופן חלקי ובדרך כלשהי ו\או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו ו\או אם יפגעו תקלות במחשוב ו\או מערכות הטלפון ו\או מערכות הטלפון ו\או כל גורם תקשורת אחר בתהליך הרכישה ו\או בשל פעולות איבה ו\או שביתה ו\או גיוס מילואים בהיקף מיוחד ימנע ו\או ייפגע תהליך רכישת המוצרים ו\או אספקת המוצרים רשאים מנהלי האתר להודיע על ביטול הרכישה תוך 1 ימי עסקים.

 

 1. מנהלי האתר שומרים לעצמם את הזכות לשנות תקנון זה וכללי השתתפות אלו מזמן
 2. לזמן.

ח.פ העסק: 311436315

.כתובת העסק: ההסתדרות95, חולון.